| liliacALB a întrebat:

Cea mai tare aplicatie de Android pe care am intalnit-o pana acum: Se numeste ZELLO si e gratuita. Transforma telefonul intr-un walkie-talkie. Descarcati si dati-va aici cu parerea! E super-utila! Merita 100%

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Si intrebarea unde e?

| liliacALB explică (pentru Seby90):

Mda, vrei neaparat intrebare. Am postat numai cu scop informativ, cu intentia ca lumea sa incerce aplicatia si sa-si dea cu parerea. Am fost entuziasmat de-a dreptul. imagineaza-ti ca sunt la 2500 km de Romania si am vorbit 1 ora gratis cu prietenii din tara, la o calitate acceptabila (sa zic 4/5).

| Seby90 a răspuns:

Si scuza-mi indrazneala, dar telefonul este deja un walkie talkie, is this some cand of inception, phone withing a phone? Really?

| liliacALB explică (pentru Seby90):

Of Doamne, nu ai inteles. Aici nu am semnal GSM, numai net wireless.

| Seby90 a răspuns (pentru liliacALB):

Skye, yahoo, whatsapp etc. Toate astea fac acelasi lucru.

| liliacALB explică (pentru Seby90):

Da, e adevarat. Dar e mai comod folosind aceasta aplicatie. E ca si cum ai avea statie la tine. Faci teleconferinta instant, oricati interlocutori ai avea.