| 1290 a întrebat:

Ceau, cum as putea sa fac bani din gamig, photoshop, after effeect etc! Cel mai bun raspuns funda happy

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

DSin gamming șiu un prieten care căștigă din poker.îmi zicea că joacă pe nu știu ce site și ca o câștigat și 1000 de ron din asta, dar trebuie să fii un jucător foarte bun de poker, pentru a putea face asta.Cu Photoshop-ul eventual dacă procesezi poze, faci poze profi sub un PFA numai așa.în rest sunt pierderi de timp; logic că îți trebui și clienți pentru asta, ceea ce e cel mai greu de obținut, datorită concurenței mari.Succes

| cypryan11 a răspuns (pentru DeyCj):

Si unde joaca prietenul tau poker?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Din Photoshop si After Effects poti face bani prin creerea de continut foto respectiv video la cererea unor persoane interesate de asa ceva.