| BadJoker a întrebat:

Cei care ati jucat Call of duty World of wawr cand intru in joc mi se face imaginea neagra dar se aude pe fundal muzicasad. Ce sa facsad? Lasatimi idu de messenger daca vreti!

1 răspuns:
| candino a răspuns:

Incearca pasii urmatori in ordine:
1. Ce placa video ai? - iti trebuie pixelshader3 minim la el, daca nu ai, te chinui degeaba, iti trebuie alta placa video.(zi-mi configuratia completa a calcului)
2. Instaleaza-ti ultimele drivere si directx pentru placa video.
3. Daca nu merg cele de mai sus, reinstaleaza jocul din alta "sursa"
4. Daca ai placa video buna, cu drivere noi, jocul reinstalat, si tot nu merge atunci e problema de sistem de operare.