| Lusyy a întrebat:

Cei care aveti telefon Sony Ericsson txt pro imi puteti spune va rog cu ce pret l-ati luat? As vrea sa stiu cam cat costa. m-ar interesa unul. Dar tine bateria sau? Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Lusyy explică (pentru cristian51090):

Da multumess cristi. Sper ca tine. Sincer as fi vrut sa stiu cu aproximatie cam cate zile.deoarece mai am 2 telefoane Sony Ericsson si sincer mai mult de 3 zile nu rezista.

Răspuns utilizator avertizat
| Lusyy explică (pentru cristian51090):

Da. am sa tin cont de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Lusyy explică (pentru cristian51090):

Pentru putin happy

| mumus a răspuns:

Cu ce vine in pachet telefonul acesta? in afara de incarcator bineinteleshappy. mersi