| anonim_4396 a întrebat:

Cei care stiti dati-mi un raspuns la urmatoare intrebare, daca de exemplu eu am intrat pe un site oricare apoi il ster din history, mai ramane undeva inregistrat?

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce? intri pe pornache? daca stergi history all, adica nu din ultima ora si ccleaner pentru registri fi sigur ca nu ramane.

| curious01 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Stai fara grija, desteptule...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ramane la cookies. Daca folosesti Firefox intra la Tools si da click pe Privacy. Trebuie sa-ti apara pe undeva "remove individual cookies". Intri acolo si scrii in bara de search numele site-ului si daca iti apare dai click pe remove.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Din cate stiu eu, nu :-D

| Sayori a răspuns:

Depinde ce net. folosesti puppy dog eyes

| curious01 a răspuns (pentru Sayori):

Google chrome

| Sayori a răspuns (pentru curious01):

Ehm...la mine nu ramane. si eu folosesc chrome. big grin si nici la explorer nu ramane happy