| Nhamnhumhebhaaa a întrebat:

Cei care sunteti pe digi /rcs rds aveti semnal la televizor si internet?

9 răspunsuri:
| xCeline a răspuns:

Da,merge bine. Suna la ei daca ai probleme.

| TufanelTufis a răspuns:

Evident

| userul7200 a răspuns:

Ţi-ai si gasit unde sa intrebi...asta depinde de locatie, şi de cele mai multe ori problemele sunt individuale.

| Desireღ a răspuns:

Da

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da merge, vezi poate te au deconectat ei, ai plătit cablul luna aceasta?

| Drimmero a răspuns:

Evident ca am

| andreit05 a răspuns:

Da

| octav005 a răspuns:

Eu sunt la rds, rcs si am semnal si la tv si la internet. este super ok, parerea mea.

| GL757W a răspuns:

Eu am un stick de la Digi cu internet si cand am fost la bunicamea am fost suer incantat ca undeva intr-un loc indepartat de tara aveam conexiune mai buna decat aveau tarani prin cablu de la telekom laughing..am cumparat 15 metri de cablu USB am bagat stickul intr-o sticla de plastic si l-am urcat pe casa si descarcam filme cam cu o viteza de 350Kb/s.Tin sa precizez ca cel mai apropiat oras era undeva la 40 km.