| GolopențaAdrian a întrebat:

Cel mai bun program care sa optimizeze pc-ul?

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Optimizeze in ce fel? Daca te referi la jocuri Razor Cortex. Daca te referi la drivere. e bine sa cauti un program din top 10 care se pricepe la asa ceva.

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Sa optimizeze sa mearga pc-ul mai rapid

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Aici nu sunt sigur ca ar exista programe. Aici tine de pc-ul tau. Cati GB ram ai la el. ce procesor. ce windows ai. ce antivirus ( Il vei mai folosi uneori sa dai un scan). Dar poti citi si aici windows.microsoft.com/ro-ro/windows/optimize-windows-better-performance

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

SI care programe sunt cele mai utile la pc?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pentru gaming Razor Cortex. La utile nu prea stiu multe. caci nu am probleme cu pc-ul il mentin cat de curat pot fara prea multe programe prin el.

12 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Buna gluma...

| Sofer a răspuns:

Ccleaner! Te ajuta mult dar iti recomand ca la cateva luni sa reinstalezi windowsul.

| GolopențaAdrian explică (pentru Sofer):

SI cat dureaza sa reinstalezi windows-ul?

| Sofer a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Depinde foarte mult de viteza procesorului si memoriei ram. De exemplu un pc cu procesor minim 2.0 ghz si ram 2 gb in maxim 20-30 minute se instaleaza windows-ul si cu drivere video sunet in maxim 1 ora esti gata.

| untu a răspuns:

Advanced System Care 9 PRO!

| alexandrualind a răspuns:

Bitdefender

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ccleaner, man! Si sterge din extensiile si aplicatiile instalate care ingreuneaza navigarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.iobit.com/en/advanced-systemcare-antivirus.php

Asta-i cel mai bun daca il activezi.Seriale gasesti pe Gogal.