| anonim_4396 a întrebat:

Cele mai bune aplicatii de editare video?

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Incearca OpenShot:

https://www.openshot.org

| dinaprilie a răspuns:

Adobe

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Intrebarea ta are 6 cuvinte o prepozitie si un semn de intrebare. Data viitoare "da mai mult pe gusa" din ce iti doresti sa afli ca prontre noi nu sunt clarvazatori. Intrebarea ta a primit un raspuns simplu si direct. Za best - Adobe. Tu vrei o conversatie pe o tema pe care deja o cunosti cat de cat. Cere lucrul asta si vei capata si altfel de raspunsuri. Good day sir!

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Eu am folosit mult timp ulead video studio,
Adobe este de departe regele are toate gamele de editari
mai ramane sa intelegi ce face si sa stii sa utilizezi ce stie Adobe in orice domeniu de editare

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Virtualdub este o minune daca stii sal utilizezi si este compatibil cu toate sistemele de operare Microsoft Windows 98, ME, NT4, 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, Server, or newer; 80486 or higher CPU; 16MB of memory