| silviu8967 a întrebat:

Ceva generator de like-uri pe Facebook?
site-uri vreau, dau funda.

3 răspunsuri:
| silviu8967 explică (pentru LinxCont):

Merge si like de la romani?

| LinxCont a răspuns (pentru silviu8967):

Da, are optiune care permite alegerea tarii de unde provine like-ul. Daca nu schimbi optiunea relativa la tari, vor veni like-uri din toate tarile.
Din "Social Media Exchange" se pot alege diferite moduri de a face credite, de exemplu vizionezi clipuri Youtube, dai like pentru clipuri si asa mai departe, apoi creditele obtinute se epuizeaza pe masura ce primesti like-uri la postarea pusa ca sa iti dea like-uri.
La "Add And Manage Pages" se adauga link-urile pentru postarile la care se doresc like-uri.
Dupa ce se pune un link pentru like-uri, se da click pe Edit (sub Target), se bifeaza tara si se da save. La fel se pot alege nr de credite pe care-l oferi pentru un like, si se da save. Ca sa obtii like-urile mai repede e bine sa pui la "Credits per like" o valoare mare, 9 sau 10, poate merge si cu 8 credite / like, altfel e posibil ca cei care dau like sa sara peste link-ul tau happy.