| isabellaura a întrebat:

"Change your Default Facebook BLUE To Different Colours" am dat click, si nu pot mai sa comentez fotografiile, si sa scriu pe timeline... Si mie mi se pare, ca este vorba despre un virus... Virusul acesta ce-mi poate sa faca? Si cum pot scapa de el?

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

S-au inmultit virusii pe Facebook. Uite aici cum sa scapi de virus. http://justcosmin.blogspot.com/......-your.html

| Ellena28 a răspuns:

Buna! exact k tine patesc si eu ...si nici eu nu stiu cum sa scap de asta... sper sa rasp cineva care stie ca sa vd si eu big grinbig grin stiu ca nu te.am ajutat si imi pare rau dar nu esti singura care a patit asa big grinbig grin

| isabellaura explică (pentru Ellena28):

Oricum mersiihappy sper, ca se va rezolva cumva...