| candy_2919 a întrebat:

Chiar tine bateria 11 ore la mini laptopul asta. e bun de ceva? http://www.mediagalaxy.ro/....../index.jsp

Răspuns Câştigător
| mili_8806 a răspuns:

Posibil 11 ore in Stand-by in general asa sunt precizate aceste date.

3 răspunsuri:
| Florys a răspuns:

11 ore poate o tine, dar daca te joci la laptop, nu o sa tina mai mult de 3-4 ore!

| DeNyyy a răspuns:

Si eu am laptop asus ul50 ag si pe nu stiu ce hartie scrie ca tine 12 ore. da de unde tine doar 6 ore ...nu stiu ala s-ar putea sa tina 11 ore daca il lasi in stand by

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate in Stand-by. Dac te apuci si te uiti la filmulete pe youtube etc. nu te tine mai mult de 4-5 ore. Oricum e scump.Eu stau in Spania si aici gasesti modelu asta la 270 de euro