| darcalex a întrebat:

Cine a auzit de jocul HERO 108 online ca cica se deschide azi scrie mare acolo ca pe 25(azi) se deschide si cand dau sa ma lochez imi zice ca nu stiu ce are servarul plzz ziceti-mi sad!

9 răspunsuri:
| muresanul a răspuns:

Nu e compatibil, trebuie versiune mai noua la calc intarestel

| muresanul a răspuns:

Mai bagati macar 1 giga de ram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mai multe detalii legate de jocurile Hero 108 intra pe Jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da amauzit esi destep

| v1rUsSs a răspuns:

An hero 108 ca joc si eu porenesti jocul dupa net si intru dupa net an el

| v1rUsSs a răspuns:

Salut tiam vazut intrebare sincer sunt gm ca sa intri trebuie sa te loghezi pe pagina de internet ca sa porneasca an joc happy daca mai e ceva zi-mihappy

| oOAndreyOo a răspuns:

Da chiar acu ma joc daca vrei sa joci fa-ti cont si apoi intri acolo pe beafun si dai play game si o sa vezi ca merge