| Broadband a întrebat:

Cine a cumparat calculatoare de la altex? sunt durabile, adica se merita. ati avut probleme in garantie, cu unitatea?

4 răspunsuri:
| Broadband explică:

Ok o sa merg pe altex sa vad ce iese.

| JeLeu a răspuns:

Sunt durabile, dar nu sunt la fel de bune ca si altele, plus ca sunt mai scumpe
Incearca ceva de la Verasis.
uite, eu am Placa video nVidia Leadteck 9500 gt 512mb
2gb DDRAM3
Procesor pentium e5400 62 biti 2. 7ghz
si am dat doar 15 mil ( doar pe unitate, cu piesele montate )

| AnDy12 a răspuns:

Nu am cumparat pana acum dar cred ca sunt durabile si se merita si nu cred ca o sa ai probleme cu garantia sau unitatea, deci te sfatuiesc sa iei si nu o sa regretiwinking!

| maryse_9270 a răspuns:

Nu, eu am cumparat si nu am problema cu el, da sunt durabile, cu unitatea nu am avut probleme, dar nici cu garantia...