| JusTPauL a întrebat:

Cine a mai intampinat asa problem la telefon.
De 2 zile tot se restarteaza telefonul cand il fortez putin..de exemplu am vorbit la telefon si cand am inchis s-a restartat.
L-am tinut la incarcat nu s-a restartat deloc, puteam face orice.
Telefonul are 2 ani de zile, bateria de 3000.
Precizez ca in tot acest timp telefonul a fost incarcat cu adator wireles, care incarca mai greu putin si se incalzeste foarte tare bateria.
Bateria as putea zice ca tine destul de bine o zi intreaga. Sa fi scazut voltajul de la supraincalzire?

1 răspuns:
| Phux a răspuns:

Cel mai probabil supraincalzirea a afectat bateria sau alte componente. As recomanda sa-l duci la un service sa se uite la el.