| CARMENCITA a întrebat:

Cine are internet pe mobil si Opera Mini sa-mi spuna de ce destul de des adica uneori de doua ori pe zi trebuie sa reinstalez Opera Mini si daca si voua vi se intampla? La Vodafone mi-au spus ca e normal ca uneori trebuie reactualizata.Sa fie de la telefon sau de la ei? E foarte enervant ca trebuie sa ma loghez din nou pe site-urile pe intru.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca e vorba doar de actualizari ale browserului Opera, in sensul ca apare o noua versiune, e in regula. Daca esti nevoita sa-l REINSTALEZI (fiind vorba de aceeasi versiune) nu e deloc normal, eu am folosit 2 ani Opera Mini si am instalat doar actualizari (versiuni noi). Posibil sa ai o problema la softul telefonului. Intreaba pe cineva care se ocupa de service GSM. Succes!

3 răspunsuri:
| Teo_3339 a răspuns:

Nu stiu eu am opera mini 6 si nu l-am reinstalat niciodata daca vrei opera mini 6 intra pe linkul: http://gallery.mobile9.com/f/1814109/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e normal sa reinstalezi in fiecare zi eu am Opera Mini pe un Nokia 5800 XM si l-am instalat decat odata si gata. Si referitor la ce ti-au zis la Vodafone sa stii ca nu se actualizeaza in fiecare zi, se actualizeaza doar cand apare o versiune noua doar atunci. Daca ai Nokia descarca aplicatia Opera Mini de pe site-ul oficial Store.ovi.com, daca ai alt telefon descarca de pe site-urile astea http://www.mobilerated.com/ sau http://www.zedge.net/

| pishpi4u a răspuns:

Depinde ce telefon ai eu am Nokia C5-00 si nu trebuie sa instalez zilnic opera am instalat doar odata si referitor la logat asa este pe opera nu ramane decat daca faci nsite setari big grin fundita?:X