| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat extraoptiunea cu internet pe mobil de la Vodafone, mi-am instalat mini opera si de ceva timp nu mai merge sa intri pe messenger de pe telefonstraight faceStiti care ar fi problema? Cei care folositi mini opera va merge sa mai intrati pe yahoo?

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Pe telefoanele Vodafone nu merge, am mai intalnit cazuri. Incearca sa-ti downloadezi alt browser.

| mada_2724 a răspuns:

Da mie imi merge, eu tot opera amhee hee nu stiu din ce cauza nu merge la tine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alt browser cum ar fi...thinking Am samsung s3500