| Alexandra_Sorana_1992 a întrebat:

Cine are link de unde imi securizez o pagina? ca vreau sa imi securizez paginile neaparat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai zice si despre ce pagini vorbesti ar fi o treaba. nu de alta da nu ne functioneaza globul de cristal sa ghicim ce vrei

| StefanKogut a răspuns:

Ce intelegi tu prin securizare a paginilor? Ce fel de pagini?, de carte, de fb, de documente, de web? Explica exact ce doresti sa se intample cu paginile alea pe care vrei sa le "securizezi' si cum te astepti sa se comporte paginile dupa "securizare'.