| AtlantisMe a întrebat:

Care aveti Samsung Galaxy Gio spunet-mi si mie cum vi se pare si cat va tine bateria?

1 răspuns:
| Bubz a răspuns:

Buna! bateria tine cat tine. adica poate sa imi tina mie 2 ani si tie nici o zi. depinde de noroc sti laughing adica. nu sunt toate bateriile la fel. iar daca ti se intampla sa nu tina te duci frumusel si o schimbi. mi s-a intamplat la un telefon si am schimbat'o iar acum tine cat trebuie. telefonul. e nu stiu. telefon mie imi place e okwinking bafta!