| roconverxa a întrebat:

Cine are samsung S5600v blade sa-mi spuna cum se activeaza camera din fata. Ms happyhappy

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Eu am.
Si camera aia nu o poti activa, decat daca sunti sau esti sunata video.

7 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Pfff. Din pacate nu am Samsung S5600vsad. Te'as ajuta cu placere daca as sti:*

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitate in manualul de instructiuni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se activeaza doar la apelurile video!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bagi in tastatura si apesi *#0*# si acolo iti aparewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la apeluri video. Dar vroiam sa te intreb care e parola telefonului la inceput! te rog ajuta-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola telefonului este 1234 si dupa aia o poti schimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera din fata e pentru apeluri video.intri in agenda, alegi contactul pe care vrei sa-l suni, dai sa iti arate detaliile(nume, nr de tel), apoi apesi pe casuta de apelare si iti vor aparea 3 iconite: stanga-apelare normala, dreapta-mesaj, mijloc-apel video. apesi pe el si gata