| lovemyname a întrebat:

Care dintr-e aceste 3 telefoane este bun:Samsung S5600V Blade, Samsung S5600 Preston si LG GW520

1 răspuns:
| nikol a răspuns:

Firmele astea doua nu sunt bune de nimic mereu se strica dupa o perioasa o fi ele mai ieftine dar nu-s bune. Daca vrei sa iti iei ceva mai bun ia-ti de la Nokia sunt foarte bune eu de cateori mi-am scapat tel jos si nu s-a stricat.am avut si eu un tel de la Samsung si intr-un an s-a stricat.Si pritena mea a avut un Samsung si s-a stricat tachscrinul sau cum so chema.