| anonim_4396 a întrebat:

Cine are sau e posesorul informatiei despre telefonul HTC Wildfire sa imi zica si mie parerea lui... avantaje, dezavantaje

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai pot zice doar ca ai mai multe dezavantaje decat avantaje(din punct de vedere al performantei). Doar daca apreciezi aspectul atat de mult se merita, altfel nu. Insa ppoti merge pe ceva mult mai bun la cam acelasi pret, anume optimus one.

| alintushKy a răspuns (pentru sltlp):

Ai in vedere LG?

| sltlp a răspuns (pentru alintushKy):

In cazul asta da, e cu mlt mai bun decat wildfire, dar faci cum vrei