| deew_7912 a întrebat:

Cine are telefon Vodafone Smart? Cum se comporta? Care sunt avantajele si dezavantajele? Vreau sa stiu pentru ca "mi s-a pus pata" pe el, as vrea sa il cumpar si nu stiu daca merita.Am auzit ca bateria se duce cam repede. Dau funda pentru o parere cat mai clara :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon foarte bun, are un design excelent şi multe facilităţi!

Informaţii :

Cel mai accesibil smartphone, menit să te introducă în lumea Internetului pe mobil
Simplu și intuitiv pentru oricine, va deveni în scurt timp un partener de încredere
Echipat cu orice ai putea avea nevoie: cameră foto performantă, GPS și hărțile Google, email și aplicații pentru rețelele sociale
Acces la o multitudine de aplicaţii şi jocuri prin Google Play, precum și cele mai utile aplicații locale, gata instalate pe telefonul tău, menite să-ți facă viața mai ușoară
Design elegant, construit din materiale premium
Cu ediția specială, care îți oferă 3 opţiuni suplimentare de culoare în pachetul de vânzare, telefonul tău poate arăta în fiecare zi altfel.

Specificaţii tehnice :

Ecran tactil capacitiv 3.2", rezolutie HVGA 320 x 480 pixeli
Sistem de operare Android 2.3
Procesor 800 MHz
Camera foto 3.15 megapixeli cu bliț
Înregistrare video
Memorie internă 150 MB și card microSD 2GB inclus în pachet
Memorie RAM 512 MB
Bluetooth 3.0
Wi-Fi
GPS și hărțile Google
MP3 player și Radio FM Stereo
SMS, MMS, Push Email, IM
Senzor de lumină și proximitate
Acumulator Li-ion 1150 mAh.

Sper că te-am ajutat!