| lidia4gsus a întrebat:

Cine are telefonul Sony Ericsson txt pro? Cine il are imi poate spune si mie daca este bun? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Numb a răspuns:

Eu am avut...dar facea figuri difuzorul se auzea un bazait.

| lidia4gsus explică (pentru Numb):

Hmm...mersi de raspuns.ai fundahappy dar in rest e bun?happy si.l-ai luat la mana a doua?

| Numb a răspuns (pentru lidia4gsus):

In rest e super si meniul merge repede...chiar e ok.nu l-am luat nou.

| lidia4gsus explică (pentru Numb):

Ma gandeam euhappy

| Numb a răspuns (pentru lidia4gsus):

Pai da l-am luat nou am uitat sa pun virgula dupa nubig grin

| lidia4gsus explică (pentru Numb):

...pff

7 răspunsuri:
| mumus a răspuns:

Cu ce vine in pachet telefonul acesta? in afara de incarcator bineinteleshappy. mersi

| lidia4gsus explică (pentru mumus):

Eu pun intebarile aici