| laureen a întrebat:

Cine are vodafone 555 blue? Ce parere aveti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Mhh. Eu sincer nu am avut, dar are un prieteni si din cate mi se apare e destul de multumit de acest telefon. Nu l'am testat, dar dupa caracteristici. cum m-am uitat pe net, il recomand. Pret destul de mic, iar este destul de performant!

4 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Super smecher
funda?

| KiduScene a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place
buton de facebook dar nu are wireless laughing si nu prea vad rostul butonului de facebook
O nota pentru Vodafone 555 Blue din partea mea ar fi 7

acum nu stiu parerea altora dar asta e parerea mea

| Radu78 a răspuns:

Eu zic sa iti iei mai bine HTC cha cha

| Dracea_Ankutz_1989 a răspuns:

Sincera sa fiu`, Eu am luat telefonul ast si la 3 saptamani a trebuit sa-l duc la service la Bucuresti, se tot inchidea mereu, si intr-o seara l`am pus pe birou sa ma culc, si dimineata l-am gasit inchis, nu s`a mai deschis deloc, Parerea mea, Porcarie`!