| Lollypop a întrebat:

Cine mai are telefon Vodafone 858? Ce parere aveti? Funda

Răspuns Câştigător
| Raluka111 a răspuns:

Eu am si e foarte tare telefonul adica are de toate poti sa faci ce vrei cu el eee super cool!

3 răspunsuri:
| florinxD a răspuns:

Pai e un telefon super fain nu? numa` ca nu e chiar asa buna camera.in rest, e bestial

| AndreiDamian1 a răspuns:

Este super frumos si accesibil pentru informatii da click aici http://www.gsmarena.com/vodafone_858_smart-3955.php

| AdrianaTheBest a răspuns:

Pai...Eu am telefonul asta pe alb e super frumos mie imi place parerea mea e ca este un telefon bun eu ti-l recomand Funda?