| ionutmaturica a întrebat:

Care imi spune si mie daca merge instalat windows vista cu cd peste windows vista care deja il am dar nu merge bine

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Dar de ce ai face asta? Cel mai bine e "pe curat". Mai ales ca zici ca nu merge bine. Am o idee si mai buna: mai bine instaleaza 7devil

| Dirigus a răspuns:

Da, relativ merge. Dar o sa te intrebe la inceput de pe ce sistem vrei sa bootezi(pornesti) la inceput.Este enervant. Cel mai simplu e sa formatezi hdd-ul si sa-l pui pe cel de pe cd pe curat.Formatand hdd cred ca intelegi ca doar c-ul fara d. Iubiti-va mult!