| xjustfearless a întrebat:

Azi mi-am instalat windows vista, si nu mai merge tasta esc. ce naiba are? straight face

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vite un sfat, da-l naibii de vista ca a fost declarat cel mai prost windows de cand exista acest software. Si alege windows 7-muuuult mai rapid si mai bun.

| PerfectAngel a răspuns:

Nu are legatura cu windows-ul... E ceva de la tastatura. Daca vrei sa te convingi muto la alt calculator cu alt windows si vezi daca la acela merge! apoi schimba tastatura... Funda?

| king4aday a răspuns:

In primul rand, eu personal, nu ti-as recomanda Vista. E una dintre cele mai nereusite versiuni. Instaleaza-ti XP cu Service Pack-urile actualizate sau Windows 7. Cum a scris si PerfectAngel, e foarte posibil ca sa ai probleme cu tastatura, nu cu sistemul de operare.