| anonim_4396 a întrebat:

Cine este interesat de un PSP?
Vand PSP 2004 Slim % Lite, il am de 2 ani (pot devedii asta cu bonul), nu prea l-am folosit, functioneaza perfect nu are defecte, nu s-a stricat vre-odata deci nu a fost desfacut vreo data, am si cablul de alimentare in perfecta stare, ofer si o pereche de casti(nu sunt originale dar functioneaza foarte bine, ofer si 1-2 jocuri originale(trebuie numai sa ale cautlaughing ), este upgradat la versiunea de 6.35,are si card de memorie original sony, il vand pentru ca nu il folosesc si am nevoie de bani! Pretul este de 450 ron-NEGOCIABIL!
Yahoo id:raul_nicholas

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Daca e asa de bun de ce il vinzi?

| scrilex a răspuns:

Pei am scris si in anunt ...ilam de 2 ani si m-am ca plictisit de el+ ca am nevoie de bani sa imi cumpar piese pentru laptop si din moment ce nu il folosesc mai bine il vand...