| danielrazvan a întrebat:

Cine imi da si mie officeul 2007 ca eu il am pe cel din 2003 si merge, mai mult, zici ca sta,! am documente de primit si le-am descarcat si am aflat ca cu officeul 2003 nu pot sa le vad decat cu ofiiceul 2007 pentru. ca sunt niste increngaturi acolo cu DOCX. (si nu mai spun ca ma ia capul)
daca ma poate ajuta cineva. este ok. mersi tuturor.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In data de 11 iunie ai mai pus intrebarea cu docx si ti-am raspuns, indicandu-ti un site, care iti putea rezolva problema. Ai intrat pe acel site si nu ai reusit? Daca nu, vezi raspunsul meu.

| darrio2007 a răspuns:

Eu il am dar nu stiu cum sa ti-l trimit.Astept pe privat daca tu stii cum se trimite.