| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi face un blog in wordpress si dupa aia imi si zice cum sa schimb parola va rog! eu nu stiu apropo funda : spuneti-mi cae poate ca sa-i dau id-ul prin mesaj privat

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Te ajut eu sa-ti faci numai ca trebuie sa-mi zici cum vrei sa se numeasca si alte prostii de genu...(a? Vezi cine te salveza din nou? Tanti Filofteia o sa fie mandra de mine)

| anonim_4396 explică (pentru Mangustă):

HEy mangusta! laughing mi-ai mai raspuns la o intrebare si mi-am dat seam aca nu-ti plac blogurile dar eu tot incer si nu pun poiezioare si dulcegarii as dori sa pun referate facute de : le eu laughing si depinde eu ma gandeam la ceva folositor cum ar fi tutoriale pentru fotoshop sau ilustration sau lectii de chists de dands de desen etc. laughing de dc ma ajuti vezi ca iti trimit id intr-un mesaj

2 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Daca vrei, te ajut eu. Trimite-mi prin mesaj cum vrei sa se numeasca. Eu am blog pe wordpress si te pot ajuta.