| Pantea_Cezar_2000 a întrebat:

Cine imi poate da un link de unde as putea sa cumpar un pc ieftin dar totusi bun pentru gaming(ex:Team fortress 2, mta...)sau sa imi dati specuri bune pentru aceste jocuri

Răspuns Câştigător
| Darius12RO a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1158082/
Ti-am dat un wishlist cu un pc facut de mine care te joci ce vrei tu timp de vreo 2-3 ani dar iti trebuie placa video la second-hand cu garantie un R7 sau un R9 ca noi is prea scumpe si te joci ce vrei tu si gta5 cand apare sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Care este bugetul maxim?

| Cristi2001HelperTpu a răspuns:

Pai uite la eMAG iti dau link-ul mai jos... daca vrei unitate foarte foarte buna si ieftina uite-te mai jos, plus ca o sa fie la oferta de Paste -30% reducere deci grabeste-te sau dai o comanda online
http://www.emag.ro/......DMPWBMBBM/
FUNDA? :D sper ca te-am ajutat, mi-am luat ieri unitatea asta si pot spune ca e foarte buna si merita pe din plin toti banii