| yoionuzt a întrebat:

Cine imi poate explica cum pot rezolva eroarea:

C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Daca Windows functioneaza si apare eroarea C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe
Mergi pe link-ul urmator http://www.windowserrorfixer.com/......2.exe.html
Selectezi sistem operare si descarca registry
rundll32.exe.
Daca Windows -ul nu porneste se poate rezolva cu reparare Windows.

2 răspunsuri:
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Care este mai exact eroarea: Ai postat o cale către fișierul binar (executabil) rundll32.dll (care rulează module de extensie ale aplicațiilor (dll-uri - dynamic linking libraries) ca și cum ar fi o aplicație. Rundll32.exe, adică RUNaDLLasaWin32application, de la asta vine... te rog, spune-mi care este eroarea mai exact, aceea este o simplă cale către un obiect de pe disc...

| yoionuzt explică (pentru vali20vali20vali20):

Care rulează module de extensie ale aplicațiilor