| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la windows: cand intru la un fisier.exe imi da eroarea. windows\system32\rundll32.exe ppff ce trebuie sa fac si cum big grin FASTT PLSS!

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai o problema cu dll-urile! Sunt 2-3 lipsa si windows-ul nu poate sa-ti execute fisere de tip exe. Daca ai windows 7, dai o restaurare. Daca ai windows xp sau n-ai un point restoare sa dai o restaurare, descarca dll-ul de aici=>http://www.fanhow.com/knowhow:Download_Rundll32.exe_26237628 si copiaza'l in windows in system32.

| CodrinValentin a răspuns (pentru ROB3RT89):

Am descarcat fiseierele si l-am pus in system 32, am dat si un RR dar tot degeaba windows\system32\rundll32.exe is not valid Win32 application. pls HELP M333!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru CodrinValentin):

Cauta altu pana gasesti unu compatibil!

| CodrinValentin a răspuns (pentru ROB3RT89):

Altul ce?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru CodrinValentin):

Pai despre ce vorbeam noi? Nu despre dll? Dai un search pe google cu dll-ul in cauza pana gasesti unu compatibil!

| NoChanceForUs a răspuns:

Ce ar fi să ne spui și despre ce fișier e vorba? Dacă e vorba despre un joc este posibil să fi omis ceva în pașii de instalare.

| CodrinValentin a răspuns (pentru NoChanceForUs):

NU este joc... cand intru in User Accounts, si fisierele : yahoo, Mozila nu imi mergea pe celalt User account dar pe acesta merge. Camtasia Studio 7. In general fisierele.exe

| NoChanceForUs a răspuns (pentru CodrinValentin):

Înțeleg.
Rămâi pe contul de Administrator atunci, presupun că pe el nu ai probleme.

| CodrinValentin a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Si pe contul de Administrator am probleme. am zis yahoo, Camtasia Studio 7 ...altele

| CodrinValentin a răspuns:

Salut TPU. Am o problema la windows: cand intru la un fisier.exe imi da eroarea. windows\system32\rundll32.exe is not valid Win32 application. Ce trebuie sa fac si CUM? PLSSS! Help M333!