| SilentRain a întrebat:

Cine imi poate recomanda o conserva de telefon pana in 400 lei, asa ca pentru milionari laughing)

12 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Nou sau secondhand?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Banana phone

| Superior a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......mah-black/
raport calitate-pret ireprosabila

| flixbuster a răspuns:

Nokia 1 - dual SIM, 4G, Android Go 8.1 si va fi cel mai probabil upgradat la Android Go 9:

http://altex.ro/telefon-nokia-1-dual-sim-8gb-4g-dark-blue/cpd/SMTNO1DSBL

| flixbuster a răspuns (pentru flixbuster):

Vezi ca are review-uri pe EMAG:

http://www.emag.ro/......DTTFPFBBM/

Bula
| Bula a răspuns:

Cauti un telefon vechi, il bati cu ciocanul pana se subtiaza de tot si il formezi sub forma de conserva.
Muraturile bagate in el nu vor costa nici 4 lei... big grin

| SilentRain explică (pentru Bula):

Amuzant,dar inutil big grin

Bula
| Bula a răspuns (pentru SilentRain):

Pai, asa se poate face un telefon conserva big grin

| SilentRain explică (pentru Ensiferum):

Nou

| SilentRain explică (pentru Bula):

Nu am asteptari de la tine user Bula big grin

| Noname1923 a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti iei un telefon second hand online, sau daca nu ai incedere in site-uri gen olx iti recomand sa incerci sa cauti la amanet.Am un prieten care si-a luat un s6 cu 800 de lei da la un amanet.