| Bogdan549 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o tableta pentru gaming pe windows 10? As prefera sa fie pana in 1500 RON. !

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ce spui tu nu exista. Cel putin nu in cazul in care stii ce e ala gaming(gaming nu poti sa faci serios nici pe laptop de 1500, si cu greu pe un desktop la 1500). Totusi, uite o varianta care sa ruleze windows 10: http://bit.ly/1U4opkR

| Bogdan549 explică (pentru sltlp):

@sltlp da ca nici nu ma interesa tableta de gaming in adevaratul sens al cuvantului. Ceva care sa-mi ruleze jocuri mai slabute. Pentru gaming am PC pe la 2400 RON care isi face treaba.

| CPAElites a răspuns (pentru Bogdan549):

Ia uimestene cu pc-ul tau de gaming pe la 2400 lei!
Ce componente are?