| LaviniaT a întrebat:

Cine imi poate spune cum imi pot pune pe facebook totul in limba romana, ca am intrat din greseala si nu mai gasesc unde. Mi-am selectat in engleza si vreau sa-mi selectez sa am totul in romana, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| LaviniaT explică (pentru spiritul):

Mersi mult de tot si ar mai fi ceva. Mi-a aparut pagina mea de facebook pe noul model, sper ca ma intelegi ce vreau sa zic, iar mie nu-mi place, as vrea sa o am pe vechiul model, ce zici, se poate.Asa i-mi placea mai mult.

| spiritul a răspuns (pentru LaviniaT):

happy Din pacate nu se mai poate reveni... Obisnuieste-te cu noul Timeline, asa ii spune. Toata lumea o sa treaca treptat la el fie ca vrea, fie ca nu.

7 răspunsuri:
| Loveisspecial a răspuns:

Paii intri pe pagina ta pe fb si akl sus in dreapta unde este scris numele tau si acasa langa de afla o sageata. dai click acolo la setarile contului. akl jos scrie limba (language) si akl iti setezi limba romana big grin. sper ca te.am ajutat happy

| LaviniaT explică (pentru Loveisspecial):

Mersi mult.

| spiritul a răspuns (pentru LaviniaT):

Sa fii sanatoasa happy