| Armasoiu_Andrey_1990 a întrebat:

Cine imi poate spune de unde pot sa cumpar o sursa de pc. SWITCHING POWER SUPPLY model ATX-450W cu Ac imput 115/230W si Ac frenquency 50-60 Mz? (mentionez ca e sursa mica). DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E sursa normala format ATX.
Daca ai un buget mic si un PC care nu consuma foarte mult poti lua asa ceva:
http://www.pcgarage.ro/surse/inter-tech/sl-500a-500w/

Dar daca poti mari bugetul si ai nevoie de o sursa de calitate poti lua ceva cu mai multe protectii.

| spymanme a răspuns:

Salut de la expertcompany sau de la pc-shop, livrare gratuita, garantie si mai mult ca sigur au modelul ce il cauti