| doru1233 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un program de facut desene animate? Dar unul bun.

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/

aici daca vrei sa faci 1 desen animat ca si robotzii! gasesti tot ceti trebuie!

| doru1233 explică (pentru filaret03):

Da ceva de genu doar ca nu e cu roboti

5 răspunsuri:
| NoobOrPro a răspuns:

Pivot big grin daca vrei sa faci desene desene, ai putea sa colorezi. In slow motion adica pac un desen mai faci altul in care isi misca putin mana big grin.
Sau alt program ca si pivot era ceva Flash Movie Player. Sper ca am fost de folos.

| Hardy2000 a răspuns:

Mmmmmmmmmmm
Program mmmmmmm
Nu cred ca exista de facut desene. Daca vrei incearca Movie Maker de facut video, fa din poze si poate iti iese ceva big grin