| alexboy a întrebat:

Cine imi recomanda o tema faina pentru windows 7?

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cauta si tu pe google windows 7 themes si sigur ai sa gasesti, eventual cauta poze ca si dimensiune de cat ai u rezolitia chiar si mai mari ca nu e problema, numai sa nu fie mult prea mici ca atunci se vad ciudat daca le pui ca si background.
Multa bafta iar pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale si sfaturi utile despre calculatoare.

| BoRnY a răspuns:

Salut! Dai click dreapta,,, Personalize" si dai la tema cu United States. Se va schimba poza la fiecare 15-20-25 de minute. Este foarte frumoasa. Fundita?

| SkittlesS a răspuns:

Salut si eu am windows 7 eu folosesc acum landscapes e foarte linistitor