| Haydee a întrebat:

Cine imi recomanda un telefon bun din toate punctele de vedere?(design, caracterisici, baterie)

9 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Trebuie mai intai sa reduci cautarea la firmele bune. Deci ramanem cu Nokia si Sony Ericsson.

Recomand:
Nokia X6, 5800 Xpress Music, 6220 classic, 6230 Navigator si N8 si cam orice Nokia de pe piata

Sony Ericsson Satio, Vivaz, Xperia

In materie de baterie, toate sunt bune sau indeajuns.
Sper ca ti-am fost de ajutor si sa nu cumperi un Samsung sau LG!

| andreyusnice a răspuns:

Nokia 5310 Xpress Music sau Nokia 5800 Xpress Music sau Samsung Star S5230.Toate sunt bune si foarte avantajoase ca pret. Daca ai mai multi bani i-ati un HTC. Unul bun ar fi Legendary.

| GaBBiii a răspuns:

Samsung S5230:X

| Beibii a răspuns:

LG t300
Bateria te tine destul de mult, depinde de cat o folosesti
prima data o sa ti se para ca s-a consumat repede, dar asta e doar pentru ca ai setat, ora, data, pana te inveti cu el, si altele
de regula se descarca odata la 1 saptamana:)
design-ul este foarte dragut :)
iti recomand sa il iei pe culoarea alb :)
are camera de 1, 3 mpx, dar nu pare deloc, zici ca e de 3:)
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-t300_wink-2959
uita-te aici :)
sper ca te-am ajutat
funda?:*

| Andrei_2426 a răspuns:

IPhone

| Fundiツ a răspuns:

Deci depinde de buget eu as zice iphone sau Nokia n97 plz funda

| kynleiii a răspuns:

LG GT 405.Ma tine bateria 4 zile si vorbesc continuu fac poze ascult muzica neincetat.nu mai zis nici cate mesaje trimit.
funda?

| kynleiii a răspuns:

Lg GT 405
are camera de 5 mg

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Lg gs290Cokie Fresh. II ff bun.Il am eu. Are design super fain si yy foarte usor de folosit. funda?