| GeorgeEduard a întrebat:

Cine imi spune cum jailbreak pe iphone 4s cu IOS 6, 01 va rog dau funda sa mor eu cami trebuie sami installous sa-mi descarc jocuri

3 răspunsuri:
| ady13boss_9568 a răspuns:

Wow chiar l-ati ajutat mult laughing, GeorgeEduard scrii pe google :inotes ..intri pe site si in dreapta sus sunt acolo telefon model versiune ..alegi acolo ce e ipod, iphone. ipad, apoi la a2a alegi modelu, si la a3a pui ce versiune ai tu ...asta era pentru cand sa iti dai seama cand pot sa iti jailbreakuiesti iPhonu, si eu astept cu nerabdare JB dar mai e pana apare PS:nu face update la ioswinking

| ASTU a răspuns:

Pai eu ma uitai pe net si din cate vazui cred ca il upgradezi din itunes sau de pe saitul lor oficial.

| valentino52 a răspuns (pentru ASTU):

Nu are nici o legatura raspunsul tau jailbreak inseamna inlaturarea restrictiilor Apple prin diferite programe gen redsn0w sau absinthe. Pe iOS 6 nu exista jailbreak untethered momentan. Exista tethered da daca il inchizi telefonul nu o sa se mai aprinda decat daca il conectezi la calculator si rulezi un program care ti-l aprinde.