| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine imi spune de ce calculatorul meu sau na mai exista si altele cu aceasta problema chiar si al vostru na tot se inchide cand il aprind nu se intampla nimic se deschide normal dar dupa ceva timp se inchide si scrie no signal detected ajutor dau funda daca nu se inchide

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Cablul dintre unitate si monitor nu are contact
nu cel din priza
dar cel care se duce in unitate

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Ori ai vreun contact care se cam duce, ori sursa ta nu face fata proceselor, ori este chiar sursa cea care se pregateste sa-si dea duhul. Verifica problema cu alta sursa si vezi daca persista.