| umfistul14 a întrebat:

Am luat azi ceva de pe net ( cred ca un virus) ..am inchis calculatorul normal apoi cand sa-l deschid. incepe sa se deschida, intra vad desktopul apoi dupa circa 30 secunde se inchide ( imi scrie -no signal detected) pe monitor..ecarnul negru dar calculatorul tot merge.Stie cineva sa ma ajute? multumesc mult.dau funda dau bere dau ce vreti voi.Merci

4 răspunsuri:
| eueueu1 a răspuns:

Salut.Asa am patit si eu in urma unei pene de curent.Inchide pc-ul scoate cablul de la sursa apoi scoate bateria de unde e biosul si pune-o la loc.Eu asa am facut dar dupa am instalatat windows-ul.

| umfistul14 explică (pentru eueueu1):

Am facut si eu asa ..nu merge. E sigur un virus..cand se deschide nu pot face nimic imediat se inchide si faza e ca nici nu imi buteaza cd-ul cu windows sad

| mixi99 a răspuns:

Salut. eu cred ca este placa video! succes!

| umfistul14 explică (pentru mixi99):

Gata am rezolvat.am formatat hard-ul la un service it. merci la toti pentru raspunsuri dar nici unul nu era la obiect. bafta!