| chrystyan21 a întrebat:

Cine imi spune si mie de unde as putea downloada Windows Vista, dar sa fie cu licenta. Ms

3 răspunsuri:
| RaduCata a răspuns:

Nu se poate. Daca vrei sa ai orice ce fel de Windows cu licenta trebuie sa-l cumperi. Daca il descarci depe net atunci va fi piraterit si vei risca sa iti bata politia la usa.

| RaduCata a răspuns:

Ca sa fie un sistem de operare Windows cu licenta trebuie sa-l cumperi cu 200-400 ron. Daca il descarci depe net atunci nu vei putea intra pe net!(vei putea intra pe net sa te joci pe si din astea dar va veni politia la tine acasa) Pentru ca cei de la Microsoft daca intri cu un Windows fara licenta (adica sa-l ai fara al fi cumparat) pe net vor vedea semnatura virtuala a calculatorului si prin asta isi dau seama daca e piraterit depe net (fara licenta) sau daca e cumparat (cu licenta).

| matemat a răspuns:

De pe saitul original