| andreea97_3289 a întrebat:

Cine imi spune si mie de unde pot cumpara o tablita grafica in bacau?

1 răspuns:
| Skylerx a răspuns:

Eu nu sunt din Bacau, eu sunt din Braila. Si eu vreau sa-mi cumpar o tableta grafica. O poti cumpara de la Carrefour sau Media Galaxy (daca exista asa ceva acolo). Exista (cele mai scumpe) la 10 milioane si cele mai ieftine la un milion si 17 lei. Vreau sa-ti spun ca aia mai scumpa nu are nimic mai special ca aia ieftina, doar ca are culori in plus. Eu mi-o iau pe aia mai ieftina, e special pentru un site big grinbig grin