| doareuio a întrebat:

Cine imi spune si mie niste programe de modificat poze mai sofisticate. Unde poti face de toate?! Unde poti pune rame, sa machiezi, sa faci de exemplu curcubeul peste poza ta ca efect. Cele mai multe si cele mai bune funditaa..

Răspuns Câştigător
| EuuFlorii a răspuns:

Http://makeup.pho.to/ Eu il folosesc de cele mai multe ori sper ca o sa iti placa... fundita?

| doareuio explică (pentru EuuFlorii):

E drăguț! E cel mai bun dintre toate răspunsurile! Mersi!

5 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Photoshop.

| MrAnderson a răspuns:

Sunt diverse softuri online...
Dar daca vrei program, pentru editare simpluta poti folosi Picasa, Gimp, etc. iar pentru chestii mai complexe, Adobe Photoshop.

| doareuio explică (pentru MrAnderson):

Sorry ceva mai bun.

| NutellaLover1 a răspuns:

Poti incerca si http://www.pizap.com/pizap?width=1366 daca vrei. sper ca te-am ajutat.