| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Cine imi zice cat costa samsung galaxy mini la abonament si pe liber urgent poate cine raspunde primul ii

2 răspunsuri:
| BabitauBabitau a răspuns:

Pe liber costa 509 lei, si pe abonament la Orange optiunea Delfin 5 costa 5.21€... Funda?

| xItsMe a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini si l-am luat de la Domo la liber, cu 6 milioane, pentru ca la Orange nu-l gasesti la liber, doar la abonament cu aprox... 7-8 milioane thinking adica platesti 3 luni abonament, apoi il ai intr-un fel la liber thinking