| doru10rapid a întrebat:

vreau sa am tv online, si am incercat sa folosesc site-ul acesta http://www.digi-hdsport.com/ dar zice ca trebuie sa instalez un program, l-am instalat si tot nu merge.stie cineva care este problema?[folosesc internet explorer]. fundita:)

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Daca se aude un sunet si dupa aia apare o ara galbena sus (ai grija sa nu fie reclama ) trebuie as te duci cu sageata pe ea dai click stanga si selectezi run add

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Incearca ce a spus Pieceofme si eu am patit acest lucru asa am rezolvat-o

| noktambul a răspuns:

Instaleaza www.1tvonline.com si nu o sa ai niciun fel de probleme. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand acest program http://www.panalu.net/2010/12/posturi-de-televiziune-live.html care functioneaza super si are ocalitate buna de imagine, e micut si total gratuit, incearca sa te convingi

| Alexxx_1973 a răspuns:

Copie de aici si instaleaza apor privest!winkingsucces