| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu Wordpressul pe un server imi cere mereu username database si parola cand uploadez o thema un plugin pun usernamul de la mysql baza de date si parola si imi da eroare ce ma sfatuiti sa fac?
Am hosting fee cu VIsta Panel.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cred ca ai sarit peste ceva pasi la instalare.
deschide wp-config.php si introdu acolo datele de conectare la baza de date, cum zice aici http://codex. wordpress. org/Editing_wp-config.php
daca ai facut toate astea si tot iti zice ca e gresita parola, atunci e gresita. ia datele corecte din wp-config.php si foloseste-le pe alea cand instalezi o tema.

| CatalinMG a răspuns:

Ce fel de eroare iti da?

| CatalinMG a răspuns:

Pai aia e problema la ftp, si trebuie rezolvata de wordpress

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zice hostname ftp username si parola si pun exact cum am la client si imi da eroare.