| SelenaMe a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine la facerea unui site? Doar sa imi zica cum se fac anumite lucruri pe care nu le stiu.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai exprima-ti nelamuririle

| SelenaMe explică (pentru suntserios):

Poti sa imi dai add pe mike.ross24. Pe yahoo messenger si o sa vorbim acolo.

| SelenaMe explică (pentru suntserios):

In primul rand vreau sa ma ajuti cu o inregistrare si o logare

| suntserios a răspuns (pentru SelenaMe):

La ce nivel esti cu php si mysql?

| SelenaMe explică (pentru suntserios):

Cu php-ul nu prea stau foarte bine, cred ca stiu doar baza. Cu mySql la fel stiu baza. Stium mai mult partea de html si css.

| suntserios a răspuns (pentru SelenaMe):

Pai pune mana si invata php si mysql si pe urma te apuci le inregistrari si logari ca doar nu vrei sa le faci cu html si css

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vrei ajutor pentru ceva ce inca n-ai invatat...sunt jdemii de tutoriale PHP&MySQL despre inregistrare si logare. Chiar si in romana! Google e prieten bun! TPU e pentru alt scop.